Produkty

  Pigeon to seria komputerów przeznaczonych do zastosowania w systemach sterowania i automatyki. Komputery Pigeon zostały przez nas zaprojektowane oraz są przez nas rozwijane i produkowane w Polsce. Komputery Pigeon używają Raspberry Pi Compute Module, co zapewnia dużą wydajność przy niskim poborze mocy. Na komputerach zainstalowany jest system Linux, ze wsparciem dla wszystkich wbudowanych interfejsów. Komputery posiadają bogaty zestaw wejść i wyjść oraz duży wybór interfejsów. Zostały one przez nas stworzone z myślą o długiej i niezawodnej pracy. Więcej informacji na temat komputerów Pigeon znajdą Państwo na stronie www.pigeoncomputers.com.
 
  Od wielu lat specjalizujemy się między innymi w projektowaniu i produkcji urządzeń mikroprocesorowych, które wykorzystują interfejs Ethernet. Obecnie w ofercie posiadamy takie produkty jak:
SE200 konwerter Ethernet/RS232,
SF100 sniffer portu RS-232 z interfejsem Ethernet.

 
Olimex-Logo   Firma Olimex jest jednym ze światowych liderów jeśli chodzi o produkcję narzędzi rozwojowych dla projektantów systemów mikroprocesorowych. Firma została założona w 1991 roku w bułgarskim mieście Plovdiv. Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem firmy Olimex od 2005 roku. W naszej ofercie posiadamy wszystkie jej produkty - komputery jednopłytowe, moduły SOM, płyty ewaluacyjne, programatory.